NÁŠ PŘÍBĚH

Jmenuji se Lenka a ženskou pečlivostí kočíruji svůj tým. Ten je složený velmi různorodě a pestře od vlastníka inženýrského titulu z vysoké školy VUT v Brně, který obhajoval svou diplomovou práci na téma Investování na trhu kurzového sázení (Diplomová práce), přes bývalého pracovníka sázkových kanceláří konče svědomitými nadšenci v tomto oboru, kteří se tvrdou prací vypracovali od píky až na tuhle úroveň.  Jako celek jsme vyvážení a skvěle známe nejen pozadí sázkových kanceláří a zákonnitosti fungování tohoto trhu, ale i se neustále vzděláváme a snažíme se pořád posouvat a zachytávat vývoj celého trhu. Jsme si totiž vědomi obrovské dynamiky pulsující a cloumající tímto trhem, kterou dokážeme zachytávat stále ještě neutuchající vášní pro tohle odvětví.

Investorům poskytujeme unikátní službu se zaměřením na v co největší míře přesný odhad výsledků sportovních příležitostí. Investovat do služby je možné již od nízkých částek nemající vliv na výši dosaženého procentuálního zhodnocení. Jsme tak otevřeni všem, kteří věří v naše investorské schopnosti. Cílem je dosahovat zhodnocení nad úrovní výnosů fondů pěnežního trhu a dluhopisů. A možná úplně to nejlepší na konec je zmínka o až extrémní likviditě naší činnosti, která nás dostává do atraktivní pozice pro racionálně uvažující investory, stějně jako obyčejné smrtelníky z davu, pro které je sport a potažmo kurzové sázení vášeň a ve spolupráci s námi mohou spojit přijemné s užitečným. 

 

POSKYTUJEME GARANCI ÚSPĚŠNOSTI TIPŮ?

Ano. U fixní platby platí že, v případě nevyprodukování žádného zisku během celého kalendářního měsíce dostává klient následující kalendářní měsíc služby zdarma. Stejně je postupováno i pro předplatné delší než je jeden měsíc, na které se pohlíží jako jeden celek, nikoliv dílčí období jednotlivých kalendářních měsíců. Nechceme peníze za neúspěch. Chceme jen odměnu, když Vám pomůžeme vydělat. Konkrétní formát garance je podrobně vysvětlen v sekci ceník.

 

BUDOU NAŠE SLUŽBY VERIFIKOVÁNY/OVĚŘOVÁNY TŘETÍ STRANOU?

Ano, předzápasové tipy verifikujeme na verifiedbets.eu. Live tipy z časových důvodů verifikovat nelze, a tak monitorovací nástroj představuje sám zákazník. 

 

BUDE WEB PODPOROVAT MOBILNÍ APLIKACI?

Ano, právě s ohledem typologie drtivé většiny tipů považujeme za nutné, aby zákazník mohl využít okamžitého přihlášení do klientské zóny prostřednictvím svého mobilního telefonu. Naši aplikaci naleznete na Google Play a také na App Store pod názvem fairplaytip. Prostřednictvím mobilní aplikace bude každý jednotlivý tip také doručován zákazníkovi.

 

EXISTUJE MINIMÁLNÍ POČET TIPŮ?

Ano, pokud nebude uvedeno jinak (například plánovaná pauza servisu), v každém kalendářním měsíci garantujeme minimální počet 50 tipů.

    

Pokud na nás máte jakékoliv dotazy, nebojte se nás oslovit prostřednictvím emailu nebo facebookového profilu, který bude sloužit jako důležitý komunikační nástroj. Každý Váš dotaz rádi zodpovíme, za nic se neschováváme, jsme tu pro Vás.

Váš tým FairPlayTip.cz 

Ještě nemáte účet?

Registrovat se