O NÁS

Jmenuji se Lenka a ženskou pečlivostí kočíruji svůj tým. Ten je složený velmi různorodě a pestře od vlastníka inženýrského titulu z vysoké školy VUT v Brně, který obhajoval svou diplomovou práci na téma Investování na trhu kurzového sázení, přes bývalého pracovníka sázkových kanceláří konče svědomitými nadšenci v tomto oboru, kteří se tvrdou prací vypracovali od píky až na tuhle úroveň.  Jako celek jsme vyvážení a skvěle známe nejen pozadí sázkových kanceláří a zákonnitosti fungování tohoto trhu, ale i se neustále vzděláváme a snažíme se pořád posouvat a zachytávat vývoj celého trhu. Představení stylu naší práce prezentujeme formou otázek a odpovědí.

POSKYTUJEME GARANCI ÚSPĚŠNOSTI TIPŮ?

Ano. U fixní platby platí že, v případě nevyprodukování žádného zisku během celého kalendářního měsíce dostává klient následující kalendářní měsíc služby zdarma. Stejně je postupováno i pro předplatné delší než je jeden měsíc, na které se pohlíží jako jeden celek, nikoliv dílčí období jednotlivých kalendářních měsíců. Nechceme peníze za neúspěch. Chceme jen odměnu, když Vám pomůžeme vydělat. Konkrétní formát garance je podrobně vysvětlen v sekci ceník.

BUDOU NAŠE SLUŽBY VERIFIKOVÁNY/OVĚŘOVÁNY TŘETÍ STRANOU?

Ano, předzápasové tipy verifikujeme na verifiedbets.eu. Live tipy z časových důvodů verifikovat nelze, a tak monitorovací nástroj představuje sám zákazník. 

JAKÁ BUDE TYPOLOGICE NAŠICH TIPŮ A NA JAKÉ SPORTY BUDEME INVESTOVAT?

Portfolio tipů se bude skládat jak z klasických předzápasových, tak live (živých) tipů a stejně tak nejsme vyhranění pro určitý typ mezi samotnými příležitostmi. Předmětem tipů budou sázky nejen na vítěze sportovních příležitostí (1x2) včetně asijských handicapů, ale i na počty branek v nich padnoucích (over/plus-under/mínus). Jelikož se však kurzové nabídky sázkových kanceláří neustále rozšiřují, tak se objevují i další různorodé příležitosti. Dominantní postavení budou zaujímat tipy na fotbal a doplňkově se objevují i tipy na ostatní sporty.

PROČ SI CHCEME DÁVAT „NA ČAS“ S DORUČOVÁNÍM TIPŮ?

Hlavní důvody jsou dva. Za prvé chceme všem zákazníkům nabídnout maximálně rovné podmínky. Doručovací časy totiž vždy umožní všem vsazení avizovaného kurzu. Naši jednotliví zákazníci tak sami sobě nebudou konkurencí v honbě za nejvyššími kurzy. V okamžik adresování každého tipu budeme zohledňovat reálnou vsaditelnost pro všechny naše zákazníky. Mnohem detailněji je tato ožehavá problematika, na kterou zdaleka ne všichni zúčastnění v tomto odvětví berou zřetel, vysvětlena v sekci vize. Druhým důvodem je náš apel na co nejvyšší možnou kvalitu poskytované služby. Námi zvolené načasování nám umožní v maximální možné míře reagovat na co nejvyšší počet proměnných ovlivňujících konečné výsledky sportovních utkání. V praxi to bude znamenat především vědomé posuzování sestav jednotlivých týmů a z toho vyplývající taktické záměry nebo možnost naší reakce na dopředu neavizované hráčské absence.

BUDE WEB PODPOROVAT MOBILNÍ APLIKACI?

Ano, právě s ohledem typologie drtivé většiny tipů považujeme za nutné, aby zákazník mohl využít okamžitého přihlášení do klientské zóny prostřednictvím svého mobilního telefonu. Naši aplikaci naleznete na Google Play a také na App Store pod názvem fairplaytip.

PORTFOLIO JAKÝCH SÁZKOVÝCH KANCELÁŘÍ ZÁKAZNÍKOVI DOPORUČUJEME?

Chceme se vyvarovat investování u ošidných společností s nízkým ratingem a zároveň preferujeme takové sázkové kanceláře, které umožní investovat v odpovídajícím objemu a zároveň budou působit na trhu v souladu s platnou legislativou státu. Tipy tedy budeme uvádět pouze od české sázkové kanceláře Tipsport, neboť žádná další jiná v nějakém ohledu nesplňuje něco námi požadované. Jsme si vědomi toho, že se tímto činem velmi často šidíme na námi doporučovaném kurzu, ale o to cennější námi dosažené zhodnocení ve svém konečném výsledku je, neboť pro spoustu našich tipů existuje výhodnější alternativa nabízená ostatními českými sázkovkami.

EXISTUJE MINIMÁLNÍ POČET TIPŮ?

Ano, pokud nebude uvedeno jinak (například plánovaná pauza servisu), v každém kalendářním měsíci garantujeme minimální počet 50 tipů.

JAKÝM ZPŮSOBEM BUDOU TIPY DORUČOVÁNY?

Prostřednictvím mobilní aplikace. Plnohodnotnou podobu každého tipu také zákazník uvidí v uživatelské sekci své klientské zóny.

BUDOU TIPY DOPŘEDU AVIZOVÁNY?

Nebudou, a to z jednoho prostého důvodu. Nechceme se dostávat do situací, abychom v předem avizovaný časový okamžik byli nuceni adresovat tip bez patřičného odůvodnění. 

 

 

Pokud na nás máte jakékoliv dotazy, nebojte se nás oslovit prostřednictvím emailu nebo facebookového profilu, který bude sloužit jako důležitý komunikační nástroj. Každý Váš dotaz rádi zodpovíme, za nic se neschováváme, jsme tu pro Vás.

Váš tým FairPlayTip.cz 

Ještě nemáte účet?

Registrovat se